28 тамыз Конституция күніне орай 7-8 А сынып оқушыларымен сынып сағаты өткізілді. Мақсаты Еліміздің Ата заңы жөнінде түсінікті тереңдету. Тәрбие сағат міндеттері: Білімділік: Оқушыларға Конституция ұғымы, тараулары, қабылдануы, қазіргі кездегі қолданысы жөнінде түсіндіре отырып, бүгінгі өмірмен байланыстыра білім беру.

Тәрбие сағат міндеттері:
28 августа текущего года в 7 "Б", 7 "В" классах прошел классный час,посвященный Дню Конституции. Цель: - дать понятие о Конституции, как основном законе РК
 - Воспитывать законопослушность и уважение к своему государству и государственной символике. - Воспитание чувства патриотизма и интернационализма,любовь к своей Родине.

Жаңартылған күні: 12.09.2024 15:45
Құрылған күні: 12.09.2024 15:45

16.09.2024 күні 5-8 сыныбында «Буллингтен қорған» атты сынып сағаты өтті. Мақсаты: - балалардың қорлау, психологиялық зорлық-зомбылық сияқты ұғымдарға теріс көзқарасын қалыптастыру; - қорқыту жағдайларынан шығу жолдарын табу қабілетін дамыту; - құрбылар